Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oxygeni Hair terápiával...

Oxygeni Hair terápiával kapcsolatban tapasztalat? Erős hajhullás miatt kezdtem el a kezelést.

Figyelt kérdés
Tapasztalat(hátha segítek valakinek):5. kezelésen vagyok túl.Nagyon sok reményt fűztem hozzá.Első alkalommal ott hagytam több,mint 100ezer Ft-ot.Utána voltam mèg 4 alkalommal...ami +80ezer.Azt figyeltem meg,hogy kezelés alatt rengeteg hajam kijött.Sokkal több,mint egy otthoni hajmosásnál.Mindig úgy mentem haza,hogy egyre kevesebb a hajam.Persze a hajgyógyász győzködött,hogy már alig hullik,csak bekèpzelem.Amikor mosta vagy fèsülte a hajamat...összeszorítottam a fogamat,annyira fájt a fejbőröm.Amikor èn mosom,akkor nem fáj.Most azon gondolkozok,hogy abbahagyom a kezelést.Elfogyott a samponom,nem biztos hogy újra veszem 10ezerèrt.Nagyon csalódott vagyok,mert amikor elkezdtem sűrű hajam volt...mostanra a háromnegyede kihullott.

#hajhullás #Oxigènterápia
2023. júl. 7. 22:24
 1/1 anonim válasza:
Eredmény? Ha szabad tudni?
febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!