Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 2 hónapja nem jött...

Több mint 2 hónapja nem jött meg a menstruációm. Lehet, hogy még csak nem állt be rendesen, vagy más ok lehet?

Figyelt kérdés
már volt, hogy maradt ki pár hónapot, a legtöbb talán 4 körül volt, akkor el is mentem nőgyógyászhoz, ott azt mondták semmi bajom, írt fel gyógyszert, miután beszedtem őket később meg is jött. Most viszont valamiért megint kimarad. Terhes biztos nem vagyok, és 13 évesen jött meg először. Köszönöm a válaszokat!:) 18/L

2023. júl. 8. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Én felkeresnék a helyedben másik nögyógyászt, mert ha 13 évesen jött meg elöször, akkor már be kellett volna állnia - általában 1-2 év alatt rendezödik -, lehet valami kisebb hormondprobléma is, egy kivizsgálást mindenképpen érdemes lenne csináltatni.
2023. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha érdekel, amit errol tudok, irj ram privit, most nem tudok irni.
2023. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 butaságokat beszélsz. A lányoknál általában legkésőbb 19-20 éves korig beállnia. Az, hogy mikor jött meg először..... Ugyan már... Nekem pl 12 évesen jött meg először, utána a következő alkalommal már 13 éves elmúltam, és több évig volt olyan, hogy kimaradt, vagy több napot késett, pedig semmilyen egészségügyi problémám nem volt.
2023. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg 11 évesen jött meg elöször, és attól kezdve 25 napos ciklusaim voltak.
2023. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!