Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet annak az oka, hogy 2...

Mi lehet annak az oka, hogy 2 hónapja csak 2 napig van meg a menstruációm? Előtte rendesen 5-6 napig megvolt mindig?

Figyelt kérdés
Eddig mindig úgy volt ,hogy első nap kicsit volt meg majd fokozatossab jobban és megint fokozatossan elmúlt. 5-6 napig mindig megvolt most meg első nap nagyon vérzek meg második is és a harmadikban kicsit és utánna 4. napra már elis múlik.
2014. aug. 5. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napig szokott tartani,ugyanígy.Régen 11-12 éves koromban nekem is tovább tartott.Mondjuk én vérszegény vagyok, lehet ez az oka.

Te hány éves vagy?

19/L

2014. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok én is vérszegény vagyok de én elkezdtem vasat szedni a napi 100% vasat beviszem a szervezetembe ami kell bár ezt most kezdtem el egy két hete amiért fáradékony voltam meg reménykedtem benne, hogy nem csak 3 napig lesz meg. Plusz nekem világ életemben rendszertelen volt sose tudtam, hogy mikor fog megjönni éppen.
2014. aug. 5. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhes nem lehetsz, ugye?
2014. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ha ebbe a hónapba lett volna csak 3 nap akkor lehet hogy azis szóbajöhetne viszont így hogy múlt hónapban is így kizárt dolog.
2014. aug. 5. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha benne van a pakliban, akkor én a helyedben tesztelnék...
2014. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De pont az, hogy mivel 2. hónapja ilyen ezért nincs benne a pakliban, előző hónap elején volt meg úgy mint most is, végén voltam egy fiúval és most megint csak 3 napos. Tehát nem lehet terhesség.
2014. aug. 5. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, azt az előbbi válaszodban nem írtad, hogy mikor volt az aktus...
2014. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen azért írtam most le ilyen részletesen, hogy értsd amit mondok.
2014. aug. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!