Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajam még vissza fog vajon...

A hajam még vissza fog vajon nőni? ( Tesztoszteron szint túl magas )

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rengeteg hajam kihullott főleg a választék vonal mentén és a halantekom környékén.


Hiztam pedig alig eszek, a menstruációm kb 2 havonta jön meg ha egyáltalán megjön. Hőhullámaim vannak, szőrösodok,főleg az arcomon .


Utánanéztem kicsit és szerintem túl.magas a tesztoszteron szintem.

Sajnos csak augusztus 3.an lesz időpontom a nőgyógyászhoz, remélem nem annyira sürgős hogy addig még több hajam kihullik.



Akiknek esetleg volt ilyen problémájuk, azt szeretném kérdezni hogy a haj visszanő miután az orvos felír valamit ? ( Gondolom fogamzásgátlót fog felírni hogy helyre álljon a hormonhaztartasom)


És ha igen ,kb mennyi idő mire ismét több hajam lesz?

Mert olyasmit is olvastam hogy ezek a hajhagymak már teljesen elpusztultak.



2023. júl. 9. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezekkel a tünetekkel pcost diagnosztizáltak és cukorbetegséget. Nekem sajnos nem nőtt vissza a hajam azóta rosszabb lett foltokban nincs is. Fogyni fogytam mert betartom a diétát és rendesen szedem a gyógyszereket és persze hozzá ügye a szuri.

Menzeszem viszont évente 1-2 ha van.

2023. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A cukromat már mérték az elvileg rendben van . Nagyon sajnálom ha nálad nem javul a helyzet . Talán érdemes lenne vissza menni az orvoshoz
2023. júl. 9. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:

2

Rendszeresen járok és a menzeszem az ami nem jön meg a kihullott hajam pedig soha nem fog vissza nőni ezt sem hasra ütve hanem orvos által diagnosztizálva tudom.

Én sem voltam cukorbeteg mindig minden oké volt egy éve kaptam "cukor sokkot" akkor derült ki.

2023. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Visszafog nőni, ne aggódj annyit. Bármi lehet. Pajzsmirigy.


Rossz táplálkozás! Ugyanis írtad, hogy alig eszel. Hizni pont emiatt is lehet, mert a szervezeted raktaroz ugyanis éhezteted. Egyébként a legrosszabb amit tehetsz magaddal és a hajaddal, ha nem eszel rendesen.


Stressz attól, hogy hullik, ami miatt mégjobban hullani fog.


Nyugodj meg, ne nézegesd annyit és menj el az orvosokhoz.


Egyél rendesen. Figyelj a megfelelő fehérje és vitamin bevitelre. Ne koplalj. Kerüld a cukrot.

2023. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!