Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo mellett eros...

Fogamzasgatlo mellett eros verzes es fajdalom, erdemes valtani?

Figyelt kérdés
Kb. 3 eve szedem a Milligest fogamzasgatlot, ami egy magas hormontartalmu gyogyszer. A verzesem nemhogy gyengebb lett, hanem erosebb is miota ezt szedem, es nagyon faj a hasam is. Erdemes elgondolkodni a valtason, vagy ez normalis?
2023. júl. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem el kellene menni orvoshoz, mert a fogamzásgátló elvileg leállítja a saját hormonális működésedet, és létrehoz egy "mű vérzést" (megvonásos vérzés).

Ezért is szokott segíteni a tabletta azoknak a nőknek akiknek erősebb a vérzése. Nálad meg rosszabb lett a helyzet.

Az sem jó ha van valamilyen egyéb nőgyógyászati betegséged, és azt nem kezelik ki, hanem felírnak fogamzásgátlót ami csak elfedi a valódi problémát.

Azért kellene orvoshoz fordulni, mert lehet hogy van valami egyéb nőgyógy. betegséged, azért nem hat rendesen a tabletta.

2023. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy inkább azon gondolkodj el hogy abbahagyod. Egyáltalán nem egészséges. Lehet hogy épp a szervezeted tiltakozik ennyire...
2023. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent azert kezdtem el szedni a gyogyszert, mert szornyu ovulacios fajdalmaim es verzesem volt. Ez persze megszunt, helyette elojott ez. Mindenkeppen orvoshoz fordulok.
2023. júl. 12. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én erre nem szednék fogamzásgátló tablettát. Inkább egy endokrinológust keresnék fel hogy segítsen.
2023. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!