Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Siettessem vagy késleltessem...

Siettessem vagy késleltessem a menstruációt?

Figyelt kérdés

Patthelyzetben vagyok. 22-én kellene ehónapban megjönnie, ami pont jó is lenne, mert rá következő hét hétvégén megyünk strandos nyaralásra.

A gondom az, hogy nekem mindig késik, 30-40 napra jön meg.

Évente egyszer kb ha megjön 28-29 napra

Na ha most késik, az pont telibe a nyaralásra.

Nem tudom, hogy álljak rá arra hogy időben jöjjön még (vörös bor, szauna stb) vagy inkább imádkozzak, hogy kedden sokat.

Csak félek, hogy a termál víz meghozza majd...



2023. júl. 12. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szórakozz vele... pont akkor jön meg neked, akkor pont akkor fog... max kihagyod a komolyabb fürdést... Nyilván nem az első és nem az utolsó ilyen hasonló program lesz ez az életedben, szóval nem maradsz le semmiről...
2023. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj tampont, és probléma megoldva.
2023. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Mivel egyiket sem tudod megoldani, ezért tök mindegy. Ugye, nem gondolod, hogy egy kis szauna meg vörösbor hatással van a hormonjaidra?

Használj kelyhet, tampont vagy napozz a parton.

2023. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szinte mindig 30-40 naponta jön meg, akkor nem késik soha... Akkor neked 30-40 nap közötti a ciklusod. 🤷
2023. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miert gondolod hogy ezek a szájhagyomány útján terjesztett baromságok beválnak? A termálvíznek pl mi köze a havidhoz? Nem mindenkinek 28 napos a ciklusa. Ezek szerint neked sem.
2023. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Használj tampont vagy nem úszol.


Nem tragédia, megjegyzem, nem te vagy az egyetlen, aki nem tud strandolni.

2023. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. Tanulj meg tampont használni
2023. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!