Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nap,alaposan mosakszom....

Minden nap,alaposan mosakszom.Ennek ellenére a szeméremajkaim belső felén, fehér, túrószerű dolog van. Úgy tudnám példázni "mint aki nem mosakszik meg, és megtúrósodik". Szaga nincsen, de rettentően zavar. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál pár hónapja, és kaptam kezelést is. Tünetem nincsen, sem viszketés, sem égő érzés,így szinte biztos vagyok benne,hogy nem gomba. Nagyon kétségbeejtő,mert így nem tudok akármikor együtt lenni a párommal, folyton azok kell rettegnem,mit lát,vagy mit nem- Akkor sok lenne ez a jelenség,ha nem adnék magamra,és nem mosnám. Valakinek van hasonló?Ha ige,hogyan kezelte,vagy egyáltalán miért van ez?
2023. júl. 13. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
A túrószerűség az általában gomba. Valószínűleg kiújult. Sajnos könnyen kiújulhat, ha egyszer feltűnik. Próbáld meg a Canesten krémet+kúpot, mindkettőt használni, és ha nem múlik el tőle, akkor orvoshoz kéne menned, mert lehet gyógyszer segít csak makacsabb fertőzés esetén. Illetve ő tud pontosítani a diagnózison, ha esetleg a Canesten nem segít.
2023. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5-ös és te mitől jöttél helyre? Mivel kezeltek? A bélbacijaid szaporodtak el a hüvelyben?
2023. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12. Igen. Jó kérdés, 3 gyógyszert kaptam és a párom is. 2 hónap szex mentes szünet. :(


Egy kedves doktornő segített. Egyébként szexuális ingerre lett nekem több.

2023. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

A huvely meg a szemeremajak megsem ugyanaz.

Amugy nem hormonalis okbol, vagy valamiert a faggyumirigyek szemmel lathatoan sok faggyut termelnek?

2023. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 sztem azért kéne a kinti kenőcs is neki.
2023. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!