Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhpolip távozhat menstruácioval?

Méhpolip távozhat menstruácioval?

Figyelt kérdés
Probalom roviden, par honapja elojott brutalis csalánkiutes, mellette a semmitol (oke eleve pirulos vagyok konnyen zavarba jovok) de a semmitol az agyon ulve, ég az arcom teljesen voros mint a paradicsom, nem tudom ez amiatt lehet-e. Durva belenyilalos gorcsok, majdnem ájulásig valo szedules mensikor. A doki mehpolipot diagnosztizált, nem kicsi, majdnem 3 cm nagyságú. Azt mondta emiatt vannak a kiutesek gorcsok, nem tudom tenyleg van e koze. A pirosodás fokepp nem tudom mitol lehet. 1 honapja állando verzes folyás. Nemsokára mutenek kiveszik, ha sikerul kismutettel, ha nem honapok mulva naggyal. A mostani mensim brutál, 1 oraig se birja a legerosebb super ob tampon, oriasi mar szinte ijeszto nagy darabok, nem tudom mi lehet, de brutál eros most, alig lehet aludni annyira eros.😕 Velemenyekre lennek kivancsi valaminek volt e hasonlo..🙁

2023. júl. 14. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen, de görcsöltethet, és okozhat erős vérzést.
2023. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat.
2023. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!