Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A következő menstruációm pont...

A következő menstruációm pont a tengerparti nyaralásomkor fog megjönni? Tudtatok/mertetek fürödni tamponnal? Vagy van bevált praktikátok a mensi előrehozásához?

Figyelt kérdés
A rozmaring teáról olvastam.
2023. júl. 17. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet se előrehozni, se eltolni.

Nem vagyok oda a tamponért, de fürdéshez jó, úgyhogy szoktam használni. Persze ha még sose használtad, akkor nyilván más a helyzet.

Ha van megfelelő hely a cserére, akkor jó.

2023. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éve csak tampont használok, tengerparton is. Bemegyek a vízbe egy újjal és miután kijöttem, cserélem.


Fontos a megfelelő higiéné, természetesen, de egy kézfertőtlenítő is megteszi :)

2023. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én amúgy is inkább a tampont preferálom. Nyilván fürdéshez is. De nekem amúgy sem folyik be a hüvelyembe a tengervíz.
2023. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb reszenel nem megyek, aztan tampon. Ennyi.
2023. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2023. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte gyakorinak mondható, hogy nászútra, vagy nyaralásra akár soron kívül is beüt a ménkű. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a stressz miatt enyhe hormonzavar, várod már, fáradt vagy, boldogság, izgalom, stb. miatt.
2023. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó van benne igazság anyukám szokta mondani hogy benvomzom magamnak és van benne valami
2023. szept. 7. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!