Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztusra kaptam csak...

Kiana7 kérdése:

Augusztusra kaptam csak időpontot dokihoz. Ezért kicsit aggódom. Tapasztalatokat gyűjtők.!?

Figyelt kérdés
07.06-án megjött 4 napig tartott kb. Tegnap reggel 07.17-én volt egy pici barnázásom, azóta a barnázás elmúlt,ellenben szurkál néhaa hasam és olyan fura mint ha enyhe görcs szerű lenne.Elvileg ilyen rövid időn belül nem lehete beágyazódás vagy terhesség. Mitől lehet ez? Valaki tapasztalt ilyet?

2023. júl. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid? Most vagy a 12. napon, szerintem az ovulációt érezheted, van, akinek szokott olyankor barnázás, görcs lenni.
2023. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
28-32 között változó. Nem 14. Napon vagyok ma?
2023. júl. 19. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi elírtam, a barnázás volt a 12. napon, ma a 14. nap van, igen.


Követed bárhogy az ovulációd, kb. mikor szokott lenni? Lh teszt, hőmérőzés stb.

2023. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanában nem figyeltem meg mondom az őszintét. De utoljára mikor úgy jobban figyelgettem picit hamarabb mint a köztes idő szokott lenni az ovum. Illetve elég változó a ciklusom is,van hogy 28 nap van hogy napokkal több.
2023. júl. 19. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az ovulációt érezted. Nem vagyunk robotok, egy nőnek is előfordulhat, hogy mást érez egyes ciklusok alatt. Orvoshoz akkor érdemes fordulni, ha sokáig barnázol, hetekig, vagy ha nagy a fájdalom és már mozdulni nem tudsz tőle. Vagy ha egy tünet többszörös előfordul, például többször kimarad a menstruáció, tehát nem egy kimaradásnál kell az orvos, egy eset az nem eset.


Barnázás ovuláció környékén normális, nekem azt mondta a nőgyógyászom 1-3 nap barnázás belefér. Mindenkinek más az ovuláció, valaki nem érez semmit, valakinek görcs, valakinek hányinger 1-2 napig stb.


Augusztusban a dokid majd biztos megnyugtat 😊

2023. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. júl. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!