Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Drovelis fogamzásgátlóról van...

Drovelis fogamzásgátlóról van e rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne


ha egy fogamzásgátlót szedtem (nőgyógyásszal megbeszélt persze)

2 hónapig akkor az mikor ürül ki a szervezetből? Rá egy hónapra meg jött a menstruációm most pedig késik. Fel borítja ennyire a hormon háztartást?



Nem sok vélemény áll az interneten a drovelis fogamzásgátlóról,de én szeretném még is tudni, kinek milyen problémákat okozott?

Én összesen 2 hónapig szedtem ugyan is folyamatosan volt vérzésem/barázás. Kinek milyen tüneteket okozott még?



#fogamzásgátló #Drovelis #KésikAvérzés
2023. máj. 29. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedtem pontosan ezt a típust. De ami most feltűnt: ez nem ösztradiolt tartalmaz, mint a fogamzásgátlók 99%-a, hanem egy másik fajta ösztrogént. Elképzelhetőnek tartom, hogy ez a hatóanyag nem tud olyan jól működni.
2023. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Én 7 évig szedtem egy másik fogamzásgátlót,tudom a dohányzás káros de mellette cigiztem sose volt bajom,hat itt azért neki állt zsibbadni a lábam. Rögtön le is tettem,és majd megyek tovább azért egy trombózis vizsgálatra (más tünet nincs)
2023. máj. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!