Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Carnium Botanicals-al kapcsolatban? Nekem LSIL és HPV fertőzésem van. Sikerült valakinek le győzni ezt a borzasztó vírust?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már másfél éve küzdök az LSIL és a HPV vírussal a legrosszabb fajtájával HR (magas kockázatú): 16-os, 56-os és LR (alacsony kockázatú) 42-es. A tünetek folyamatosan gyötörtek. Állandóan visszatérő hüvelygomba fáj, ég, mar, csíp, kellemetlen folyás... Nem beszélve arról, hogy azóta a veséim is érzékenyebbek lettek, nagyon könnyen felfázok és vese gyulladásom van és hát véres a pisi és akkor az orvos persze egyből antibiotikumot ír fel a húgyúti fertőzésre, pár napig jól vagyok aztán kezdődik előröl. Sok készítményt írt fel már a nőgyógyász, ami segít megszabadulni a HPV-től és a folyton visszatérő hüvelygombás fertőzésektől, de eddig semmi sem segített úgy igazán. Rengeteg antibiotikum tabletta és kúp formájában is a hüvelygombára nagyon legyengítette az immunrendszeremet.. utánna a HPV-re DeflaGyn hüvelygélt használtam 3 hónapig, aztán gyógyszertárban elkészülő kupokat kaptam mindenféle tejsavas kúpot(összesen eddig 35db kúp volt), Papilocare hüvelygélt használtam legutóbb a nőgyógyász javaslatára.

Azt mondta az orvos ha nincs változás egy éven belül ami most jár le akkor műtét, ki vág egy darabot a méhszájamból és azt nagyon nem akarom! 28 éves vagyok még nem szültem de majd szeretnék.

Nagyon el vagyok keseredve.. a libidóm az 0 ez nem csak testileg de lelkileg is kikészít, ezért keresek valami alternatív megoldást is talán ez majd hátha..

Ezért gondoltam a Carnium Botanicals kapszulákra sok jót olvastam róla.

Kinek mik a tapasztalatai ezekkel a betegségekkel kapcsolatban? Van olyan hölgy itt aki már legyőzte a HPV-t?


Köszönöm Szépen a Segítséget!



2023. júl. 20. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy hülyének nézel, de nem baj. Decaris tablettát adunk a gyakori ajakherpeszre. Tudom, hogy féreghajtó gyógyszer,de működik. Csak egy ötlet, mert már annyi mindent kaptál....
2023. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak a papilocare-hez tudok hozzászólni, pár hónapos kezelés után elmúlt a HPV-m tőle. Alapvetően is egészségesen, vitamindúsan eszem, plusz mozgok eleget szóval valószínű az is gyorsította a gyógyulási folyamatot de egy alapból legyengült szervezetre nem tudom milyen hatása lehet a gélnek.
2023. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nekem sohasem volt ajakherpeszem szerencsére. Hát nem tudom mit nézne az orvos ha kérném tőle, hogy írja fel nekem a féreghajtót receptre..

Én is figyelek egészségesen enni, cukrot már egyáltalán nem eszem és lisztes dolgokat is csak minimálisat azt sajnos nem tudom még mivel helyettesíteni, de rajta vagyok és én is mozgok és sok féle vitamint szedek. Megrendeltem már a Carnium Botanicals-os kapszulákat is. Kitartok bízok a legjobbakban, próbálok pozitív maradni.

2023. júl. 27. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeket biztos, hogy a HPV okozza? Általában tünetmentes szokott lenni.
2023. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vivien00000 válasza:
Szia! Eltelt azóta már egy kis idő? Segített a kapszula ami rendeltél?
2023. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, igen sok idő telt el azóta, novemberben voltam utoljára cytológia vételen és képzeld nagyon örülök mert P2 lett az eredményem, elmúlt az LSIL és a HPV. Viszont az orvosom ekkor még mindig javasolt egy 3 hónapos Papillocare kúrát, végigcsináltam természetesen...

Nem vagyok még teljesen elégedett mert néha még érzem, hogy valami még mindig nem okés de határozottam mondhatom, hogy sokkal de sokkal jobban vagyok és túl vagyok rajta. :)

Végül akkor megrendeltem ezeket a kapszulákat és nekem beváltak szerintem segítettek mert tényleg jobban vagyok. 3 hónapig szedtem őket és most újra rendeltem 3 havi adagnak valót belőlük! Én ajánlom őket szerintem megérte! :)

febr. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!