Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valahogyan szabályozni,...

Lehet valahogyan szabályozni, hogy a menstruáció hamarabb vagy később jöjjön meg?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Az ilyen házi praktikáknak ne dőlj be. Maximum a fogamzásgátló, de azt meg előbb kell kezdeni, és én nem ajánlom.
2023. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. júl. 21. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlóval igen.
2023. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már korábban is leírtam máshova. Gondoltam itt is megosztom. Tavaly pont a nyaralásra volt beírva hogy akkor fog megjönni. A neten minden félét olvastam, hogy hátha valami bejön. Mondhatni vagy bejön vagy nem alapon. Legrosszabb esetben nem használ és megjön pont akkor. Ott olvastam, hogy a rozmaring tea fogyasztása előre tudja hozni. Nagyon szkeptikus voltam vele kapcsolatban mindenhol azt olvastam az ilyen nem segít. Majd ahogy elmúlt előző hónapban elkezdtem inni, szinte minden nap egy bögrével. Szörnyű rossz volt 😂És végül egy héttel hamarabb megjött. Nyilván a pontos okát nem tudom, lehet nem a tea miatt. Viszont előtte ilyen sosem történt, én a teának tulajdonítom be elsősorban vagy a sorsnak😂Illetve abban az időben mondjuk rendszeresen mozogtam is előtte nem annyira nem tudom annak is lehet e hozzá köze. Azóta többször nem próbáltam mert nem volt rá szükségem.
2023. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!