Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy csak menstru...

Miert van az hogy csak menstruacio előtt van mellem nagy es duzzadt,feszes,menstruacio elmultával meg egy aszott szőlő es 70 es lesz?

Figyelt kérdés
menstruacio elott tenyleg nagy mellem van mintha szilikonos lenne, fekve se "esik szét", menstruacio utan meg fekve ha nyaktol derekig febykepeznének elmehetnék egy fiugyereknek is.

#hol van hol nincs mell
2023. júl. 22. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
jobb,ha biszex pasikkal járok?
2023. júl. 22. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:
A hormonok hatása.
2023. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet hormonokat kapni hogy ne essen össze menstruacio után sem?
2023. júl. 22. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze teherbe eshetsz az a legtermészetesebb módja :D

Amúgy fogamzásgátlókban van, de arról dokival kell egyeztess és lehetnek mellékhatásai, pl. pattanások, a szőr növekédésének változása(pl sűrűbb vagy erősebb lesz), hangulatingadozások, az étvágy megváltozik (nagyobb lesz vagy kisebb), meg sokan meghíznak tőle, a menstruáció ideje is fix lesz ha megfelelően szeded stb. stb.

Még sok van de a doki gondolom amúgy is elmondja vagy a felírt tablettának el tudod olvasni a tájékoztatójában.

Én sose szedtem szóval csak barátoktól eddig elhangzó információkkal tudtam szolgálni, amugy ugyanazzal küzdök mint te :D

2023. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biszex nincs csak gyogykezeletlen hormonbeteg.
2023. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!