Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én leszek részegen kib....

Csak én leszek részegen kib. aszott ostoba?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, akárhányszor iszom (mármint rendesen, nem csak szalonspiccig), annyira lebutulok, hogy rendes mondatokat is alig tudok összerakni. Nagyon ritkán fordul csak elő, hogy ez nem így van, pedig nagyon szívesen cseverésznék egyébként érdekes témákról ilyen állapotban, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Más is van még így?

2019. aug. 14. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Most is részeg vagy?
2019. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, én full részegen is értelmes vagyok, csak lassabb.
2019. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én meg marha okosnak érzem magam, ha iszok... :D

Hirtelen mindenhez értek és be nem áll a szám .. :D

2019. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Bizony, én pl részegen spanyolul is tudok, pedig 15 éve tanultam gimiben, azóta egyáltalán nem használtam, és ott sem voltam éppen mintadiák :D
2019. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezért nem iszom már. Nem sok értelme van így, tele hátrányokkal.
2019. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Én általában bölcsebb vagyok :D

Bár volt olyan hogy néztem a kijelzőn hogy 2010 van és felháborodva megkérdeztem a mellettem állót hogy mi az a húsztíz??? :D

2019. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Onyx123 válasza:
Énis tök értelmes leszek,fékezi a szorongásomat és amit a szívemen azt a számon a legjobb/legrosszabb ötletek ekkor születnek :D .Egy hétvégi bulizásban annyit beszélek mint egy józan héten.
2019. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!