Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy értendő a 7 nap kiegészít...

Hogy értendő a 7 nap kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Ha 1 tablettát elfelejt valaki bevenni, utána a 7 nap kiegészítő védekezést úgy kell érteni, hogy azt követően 7 aktus legyen pl óvszerrel védve, vagy úgy is jó ha a 7 napig nem történik szeretkezés? Csak majd utána amikor már nem kell kiegészítő védekezés.

Ez így jó?



2023. júl. 22. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettö jo.
2023. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az önmegtartóztatás a 100%-os módszer, szóval tökéletes :)
2023. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha az utolsó szem tablettát maradt ki, utána 7 napos színét és abban 7 napban nincs aktus ill ha van is csak óvszerrel, az utána lévő héten az új levél 3.tablettajanal pedig már védekezés nélkül?

Ez 1 hónapja volt qmugy, júniusban azóta teszteltem ma reggel is de negatív lett. Csak elég kevés vérzésem jött

2023. júl. 22. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik. Plusz szerintem biztos ami biztos alapon írtak 7 napot, valószínűleg van benne ráhagyás.
2023. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell érteni, hogy a kimaradt tabletta után (miközben szeded tovább a tablettát) 7 napig kell kiegészítő védekezés ha ez idő alatt szexelsz, pl. óvszer, mert valószínűleg nem véd a tabletta.
2023. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval nem lehetek terhes ez miatt?

Most a héten van a 7 napos szünetem de elég kevés vér volt.

Ezért a leirt esemény miatt félek. Teszteltem sokat azóta és minden negatív lett. Kell még tesztelnem?

Az lehet hogy nem minden megvonasos verzes ugyanolyan mennyiségű? Január óta szedem a fogamzásgátlót.

2023. júl. 22. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!