Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert ennyire kevés a megvonas...

Miert ennyire kevés a megvonasos verzes?

Figyelt kérdés

Most volt a héten a 7 napos szünetem. Elég kevés verzes jött alig valami és hamarabb múlt el mint 3 nap. Szerdán reggelre jött meg ahogy szokott.


Az előző 3 hétben rendesen szedtem a fog.gatlot. egy szem sem.naradt ki.

Az ezt megelozo levélnél az utolsó szem tabit kihanytam. Kb 19 után vettem be és 22 óra után hanyhattam. Másnap pótoltam, majd elkezdtem a szünetet amit kellett is ugye. Így mivel egy nappal tovább szedtem, egy nappal később is jött meg megvonasos verzes de rendben lde rendben lezajlott. A 7 napos szünetben a biztonság kedvéért amíg napig még nem jött meg, nem történt együttlét a párommal, illetve amikor elmúlt hétvégére akkor is óvszert is használtunk. Az új levél 3.tablettaja bevétele után már nem alkalmaztunk kiegészítő védekezést. Az első két szemnél pedig nem volt aktus.


Kérdésem a hosszú felvezetes után, az hogy, így nem eshettem teherbe ugye? Picit parázom a mostani nagyon kevés verzes miatt. Csináltam azóta teszteket ma reggel is, az negatív lett.

Volt 7 napos kiegészítő védekezés/nem szex akkor amikor az történt hogy hánytam az utolsó szemmel 1 hónapja.

Történhetett így baj?


Január óta szedem amúgy a fogamzásgátlót.



2023. júl. 23. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Nincs baj. Előfordul. Nem vagy terhes.
2023. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az sem jelent bajt, hogy előző hónapban az utolsó szem tablettát amit kihanytam (ami június 18an volt), csak másnap reggel pótoltam? Akkor 18an reggel szexeltunk a párommal, és úgy este vettem be aznap a bkgyót, mert este szedem. Tudom azt már nem kellett volna másnap. Utána lévő naptól kezdtem a szünetet, majd egészen az új levél 3.szeméig nem volt szex, vagy csak gumival.

Akkor rendben meg is volt.

A mostani 3 hétben pedig minden tablettát rendben bevettem.

Ha jövő héten tesztelek, akkor sem derülhet ki, hogy terhes vagyok? Védett így is a tabletta?


Ha terhes lennék már kiderult volna nem?

2023. júl. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!