Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez terhesseget jelent?

Ez terhesseget jelent?

Figyelt kérdés

1 napig tartott a megvonásos vérzésem, tampon sem kellett még semmi. Ugyan akkor jött meg mint szokott de még aznap elmúlt talán már estére.Masnal délután volt még valamicske de csak wc papiron. Ez jelent baj?

Rendesen szedtem a levelet, 1 hónapja volt hogy akkor az utolsó szem Tablettát kihánytam. Utána jött ugye a 7 napos szünet amikor nem volt intim együttlét, csak 2x de az is óvszerrel. Mikor elkzdtem utána az új levelet, a 3.tabi után ment kiegészítő védekezés nélkül.

Csináltam ma reggel tesztet, negatív lett. Meg q hónapban már csináltam néhányat azok is negatívak lettek.


Aggodjak és teszteljek meg a hetekben vagy nincs semmi baj és nem vagyok terhes?



2023. júl. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelni nem árt de szerintem nem vagy terhes
2023. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csináltam. A reggel tesztet első vizeletbol, negatív lett.

Ma elkezdem az új levelet este.

A következő hetekben kell még teszt?

2023. júl. 24. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2023. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!