Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Silver Q rapidnak van önállóan...

Silver Q rapidnak van önállóan értelme vagy mellé kéne valami? Hosszabb sztori lent, mar teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
Semmi viszketés vagy fura folyásom nincs, egyedüli tünet, hogy amikor együtt vagyok a párommal fehér sűrű krém lesz rajta tőlem. Tehát gondolom a hüvelyem falára van tapadva ez. Elmentem az orvoshoz írt nekem macrimor kúpot, mind a 12 darabot fel kellett használnom és ennyi. Vett le kenetet, ami sarjadzó gombát mutatott, huvelytisztasag a legrosszabb. Most mentem vissza a kúpok után, és most írta ki ezt a silver rapidot, mert még mindig van belül váladék, és megint vett le kenetet, meg tenyésztést is. De most ennek van értelme, hogy önállóan használom? Nem valami más kezelés mellé kéne? Nem kéne a partnerem is kezelni?? Ha így haladunk, hogy megjön a tenyésztés és arra is kapok valamit, úgy érzem semmi értelme az eddigieknek és már hetek óta nem voltunk együtt a párommal. Aztan szerintem őt se ártana kezelni, hogy ez ne kezdődjön újra.. :(
2023. júl. 24. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!