Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm csiklója körül...

A barátnőm csiklója körül ilyen túrószerű fehêr váladék van az mi lehet?

Figyelt kérdés
Akkor lettem rá figyelmes amikor kinyaltam, megtisztítottam a nyálas ujjaimmal a csuklóját és azt is kényeztettem, aznap 2× nyaltam ki ilyen 1-2 óra telt el a 2 nyalás között és másodjára is ott volt pedig már megtisztítottam. Szóval valószínűleg újratermelődik, ez normális? Más tapasztalt már ilyet? Rendszeresen fürdik igényes lány! De félek hogy esetleg valami nemibetegség. (de remélem nem az) köszönöm előre is a válaszokat!

2023. júl. 27. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Rajtad kívül mással is b.szott.
2023. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogy! Az nem sperma azt azért megismerem, Meg egyébként hűséges.
2023. júl. 27. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Faggyumirigyek tulsagosan termelnek. Juj. Hormonalis?
2023. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a túrószerű váladék inkább gombás fertőzésre utal, de innen nehéz megmondani. Ha egyéb panaszai is vannak, mint pl. égő, viszkető érzés, akkor valószínűleg az lehet.
2023. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Smegma. Mint a fiúknak. Igen,lányoknak is termelődik.
2023. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen égő viszkető érzés, csak úgy ott van. De könnyen le lehet szedni. Annyi hogy újra termelődik. De akkor valószínűleg akkor minden rendben, köszönöm az értelmes válaszokat!
2023. júl. 28. 03:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni, totál normális, ha nem büdös, nem viszket, nincs rendellenes folyás.
2023. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A turòs vàladék nem normàlis a nemi szerven, valamiféle fertôzése van! Vidd el egy Nôgyògyàszhoz, hogy kiderûljôn a vàladékozàs oka. Lehetséges, hogy téged is kezelni kell majd!
2023. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8!


Hány éves vagy?


1. Hüvelyváladék,mint olyan, ismerős? Minden nőnek van,ciklustól függően más összetételű. Normális jelenség. Élettani.


2. Smegma termelődik a fityma alatt férfiaknak is,és nőknek is!!

Sajnálatos,hogy nem tanítják biológia órán.


Te is orvoshoz mégy mosakodás helyett?

2023. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt irtad tùròs a vàladék, lehet, hogy Te nem jòl fogalmaztàl, mert félre érthetô! A tùròs vàladék mindig betegséget jelez!
2023. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!