Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért halszagú menstruáció...

Miért halszagú menstruáció során a vér?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam orvosnál, neki is elmondtam. Bakteriális vaginozisra gyanitott, így csinált tenyésztést, de semmi, nincsen fertőzésem.

Normál napokon teljesen normális, nincsen szag, megfelelő a higiéniám is, viszont a menstruáció során a 2 és 3. napon halszagú a menstruációs vérem.

Valakinek van ötlete, mitől lehet?



2023. júl. 29. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A menstruacionak normalis, hogy rossz szaga van. A ver, az alvadt ver is budos. Ugyanakkor nem halszagu. Tudom hogy ereztel mar igazi halszagot, de megis, nem lehet, hogy te definialod annak?
2023. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez baromi vicces! :D A kérdező megállapította hogy halszagú, és a válaszadó rámondja nem is igaz! :D Egyébként Anononimusz? ff vagy vagy nő? Én ff de tudom milyen, erősen hasonlít a halszagra, azon belül pl, az olajos halra, de lehet más más érez.
2023. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 biztos halszagú, az a gyomorforgató. A frissen törölt wc-papíron lévő vér olyan szagú, nem pedig a beteten lévő, ezért aggódok, hiszen az még nem került kontaktba a levegővel.

#2 nő vagyok természetesen.

2023. júl. 29. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!