Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok nőgyógyászt...

Ajánlanátok nőgyógyászt budapesten, aki ért a visszatérő fertőzések kezeléséhez?

Figyelt kérdés
Magánhoz szeretnék menni. Az sztk-sok mindig valami vénynélküli kúpot mondtak, és semmit nem használt. Voltam egy magánnál pár hónapja, végig csináltam a kezelést, amit mondott, és ugyanolyan rossz. Minden hónapban visszajön: viszketés, folyás, égő érzés, szárazság. Csinált kenetvételt, annyit látott, hogy nincs szinte semmi flórám. Azt se tudom gomba e, vagy bakteriális fertőzés. Hozzá nem mennék vissza. Volt valakinek ilyen, hogy évekig minden hónapban visszajött neki? Úgy érzem sosem fogok meggyógyulni.

2023. júl. 29. 19:43
 1/4 qborka ***** válasza:
44%

Állítsd helyre a hüvelyflórádat pl. Gynoflorral,amíg nincs,addig mindig visszatér. Illetve,ha állandó a partner,őt is kezelni kell, különben csak pingpongoztok.


Nekem nagyon régen volt ilyen, talán 2-3 éven át. engem a Gynevac tett helyre,de az már nincs. Talán a Gynatren beszerezhető külföldről.

Egyébként akkor én az egyik megyei kórház osztályvezető főorvosának magánrendelésére jártam,de nem voltam vele előbbre,sőt.... Az oltásra is úgy bukkantam,hogy kínomban felkeresetem egy német tanácsadó oldalon a nődokit. 🙂


Akihez most járok,igaz, nekem más volt a probléma tökéletesen elégedett vagyok vele, állami kórház, nem azon múlik,hogy hová jársz.

2023. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már csak csomó ilyen tejsavas kúrát végigcsináltam:( Most a gyntima fytoprobiotics-ot akarom szedni, nem tudom van e értelme. Ezt az oltást én is néztem régebben, sajnálom, hogy megszűnt.
2023. júl. 29. 20:22
 3/4 qborka ***** válasza:
Ó, sajnálom és kitartást! Remélem,mielőbb megszűnnek a panaszok.
2023. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már nagyon elegem van belőle😭
2023. júl. 30. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!