Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, mi...

Fárasztó96 kérdése:

Késik a menstruációm, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyszer maradt ki egy hónap pár éve, akkor volt egy stresszes idöszakom, halálesetből kifolyólag. Most semmi nagyobb probléma nem volt, kb 2 hónapja szakítottunk a barátommal, tehát baba lehetőségre sem gondolnék. Rendszeresen 25-26 naponta érkezik, most meg már 5. napja semmi.

2023. júl. 30. 05:41
 1/8 anonim válasza:
55%
fordulj orvoshoz. pajzsmirigy problemak eseten is kimaradhat.
2023. júl. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi
2023. júl. 30. 06:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a stressz miatt is. Lehet hormon probléma, ha érzékenyebb vagy időjárás lehet ez a bolond időjárás is ami mostanában van, az is lehet szedtél valami gyógyszert, betegség/nátha BÁRMI ami csak létezik. Nekem mostanában a 4-5 nap késés az alap. Majd ha egy-két hét múlva se jön meg jobban aggódnék.
2023. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 3 hónapig maradt ki, kiderült, hogy PCOS
2023. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 nem sűrün marad ki, 2 hónapja volt pár pofon, amit az élettöl kaptam, de az már hónap elején elült már. 6 vagy 7 éve volt az az egy alkalom, mikor kimaradt az egy hónap, azóta nem. Ha nem jönne meg jövő hónapban sem, dokit mindenképp felkeresem.
2023. júl. 30. 07:25
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg nagyon fárasztó vagy. Szerinted én honnan tudjam. Igen csak tele lett love a punid
2023. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(Hármas vagyok) Az hogy öt napot késik nem jelenti hogy kimarad 😂 honnan vetted ezt? A stressz nem úgy működik hogy van egy nehezebb időszak, hónap elején elmúlik és paff köszön szépen és elmegy. Igenis hatással lehet a havi ciklusra. Pont elég, hogy a hormonokat megpiszkálja.
2023. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3/7 köszi, megnyugtattál.

#6 leállhatsz, sperma még csak közelébe nem került a lenti régiónak, nem hogy gyerek legyen belőle

2023. júl. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!