Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbó környékén lévő...

A mellbimbó környékén lévő szőrszálakat kihúzhatom csipesszel?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy szőrös a mellem. Egyszer az egyik "erősebb" szálat kihúztam, és az aztán még erősebben nőtt vissza. Azóta folyton kiszedem, de mindig visszanő. A többivel is ugyanez lenne a helyzet? :( Nem szeretném, ha erősebben nőnének vissza, de ugyanakkor "ott se hagyhatom" a szálakat, mert elég csúnya látványt nyújtanak. Mi ilyenkor a teendő?
2008. dec. 31. 16:51
 1/8 anonim válasza:
igen ,én is azt szoktam
2008. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kihúzogatom. De volt már, hogy benőtt a bőr alá. Na, az kegyetlen volt, begennyesedett, fájt...
2008. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És nektek is erősebben nő vissza utána? Olyan megoldás nincs, amivel végleg megszüntethetném a visszanövekedést?

Más: árthat-e a folyamotos "kihúzás" a bőrömnek/mellemnek?

2008. dec. 31. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen, határozottan egyre feketébb és vastagabb. Hogy árt-e vagy nem - nem tudom, de abból kiindulva, hogy más (esetenként érzékeny) területeken is szőrtelenítek, nem hinném. De akkor tegyek fel én egy kérdést: Neked is hosszú a bőr alatt levő része a szőrszálnak? mert nekem a felszínen 0.5-1 mm amikor kitépem, viszont a teljes hossza gyakran 7-8 mm...
2009. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kihúzogatom csipesszel, mert nem tudok mást tenni, és sajnos nekem is egyre erősebben nő vissza. Én is megfigyeltem egyébként, hogy a bőr alatt része sokkal hosszabb, számomra már-már hihetetlen volt. De akkor nem vagyok egyedül a problémámmal. Végleges szőrtelenítést lehetne szerintem egyedül alkalmazni ide. Egy barátnőm csináltatott, mert már nem bírta, mondjuk neki nem csak egy-egy szőrszál szokott nőni.
2009. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy nem fog visszanőni akkor, ha kihúzod? Rajtam akkor már egy szőrszál se lenne ha nem nőne vissza.... És nem árt az ha kihúzod, az sem árt ha a szemöldöködet szeded ki...
2009. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem csak a sötötét színű szőrszál felszín alatti része hosszabb, a többi, világos szál bőr alatt rövid, a mellemen kb. 6-7 mm :(

Az a baj, hogy elég sok van belőlük, kellemetlen lenne, ha mind sötéten nőne vissza, és három-négy naponta tépegetnem kéne.

De akkor ezek szerint nincs más megoldás... (Végleges szőrtelenítésre egyelőre nem tudok elmenni.)

2009. jan. 2. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kihúzigálom, jobbat nem tudok :S Szerintem az összes szőrtelenítő eljárás közül még ez a legjobb. A borotvát még véletlenül se próbáld ott! Attól erősebb lesz.
2010. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!