Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már más is úgy, hogy a...

Járt már más is úgy, hogy a menstruációs kelyhe bebüdösödött és szappanos vizes tisztítás + kifőzés után is megmaradt a kellemetlen szag?

Figyelt kérdés
5 hónapja használom, eddig nem volt vele gond. Selenacare márka, dm-ben vettem, 100% orvosi szilikonból. Menstruáció 3. napján tapasztaltam hogy büdös lett, mindig ki szoktam főzni a ciklus elején és végén, közben pedig szappanos meleg vízzel elöblítem. A menstruációs vér is 1 napig szagosabb volt, talán valami fertőzés lenne? 10-én megyek nőgyógyászhoz. Hogyan lehetne a szagot eltünteni a kehelyből? Vagy ez már kuka?

2023. aug. 1. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
NEm véletlen használ minden normális nö eldobható eszközöket
2023. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es,ez igazán hasznos válasz volt. :D
2023. aug. 1. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Lepontozhatod az elsőt, igaza van.


Semmit nem teszel a környezetedért ezekkel a kelyhekkel, csak ugye ezt elfelejtik megemlíteni. :( Főleg, hogyha úgyis ki kell kukázni 3-4 hónap vagy akár egyév után.

2023. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, csupán olyasvalakitől várok választ aki hasonlót tapasztalt és esetleg érdemi információval rendelkezik. Nem a véleményetek érdekelt, hogy hasznos-e a kehely vagy sem.
2023. aug. 1. 15:13
 5/11 anonim válasza:
57%

1-es


"minden normális nő" ☠️

tudtommal minden nő azt használ ami neki a legkényelmesebb, legmegfelelőbb, legszimpatikusabb.


ha nő nemű vagy akkor azzal foglalkozz hogy te mit használsz es ne mondd senkinek hogy nem olyat kene mint amilyet ő hasznal; ha férfi vagy akkor meg végképp 0 közöd van ahhoz hogy melyik nő mely terméket választja


kérdező: bocsanat a kerdesre en se tudok érdemi választ adni

2023. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Büdös marad a kehely? Hm...

Kis lukak a szája alatt is ki vannak tisztítva rendesen? Más ötletem nekem sincs.

2023. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, alaposan lemosom mindig, a kis lyukakra is figyelek. Most pár nap állás után kevésbé érezhető már a szag.
2023. aug. 2. 13:57
 8/11 anonim válasza:
100%
Én azt olvastam , ki kell tenni pár órára a napra, az segíthet rajta.
2023. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, közben álltában is kiszellőzött, nem raktam vissza a pamut tasakba sem. Majd még egyszer kifőzöm használat előtt, biztos ami biztos.
2023. aug. 14. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Jobb lett?

2023. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!