Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér ürítését, tisztít...

Intimtölcsér ürítését, tisztítását hogyan oldjátok meg munkahelyi vagy más nyilvános mosdóban?

Figyelt kérdés

Én most vettem, és 1-2 hét múlva fogom használatba venni. Természetesen utánajártam egy csomó dolognak, tudom, hogy fél literes üveg vízzel kéne a WC felett elöblíteni és úgy visszahelyezni, de nem tudom elképzelni ezt a gyakorlatban. Guggolok pucér alféllel a wc csécsével szemben, és tisztogatom a kelyhet, miközben vérzek? Vagy a wc-n ülve a két lábam között mosom le? Egyáltalán így elég tiszta lesz?

És még egy kérdés: egyébként milyen az, mikor cseréled és kisluttyan a felhalmozott vér? Nem leszel tőle maszatos? Mire számítsak?

Na és egy utolsó kérdés: elég, ha antibakterialis folyékony szappannal tisztítom, vagy ki kell szerilizálni rendesen?



2018. márc. 26. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem csinálnám nyilvános helyen. Max kiömteném és egy fertőtlenítő kendővel megtörölgetném. Mást nem tudok elképzelni.
2018. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az antibakteriális kézferőtlenítővel az a gond. Ha arra gondoltál mint " szappan",hogy az alkoholos. Ha azzal bekened és felrakod ordítani fogsz mert csíp mint a fene. Egyszer epilálás után használtam. Kegyetlen volt. Azt nem tudod.úgy letörölni róla hogy ne csípjen kockázatos. Inkább a nedves törlőkendő. Abból is amit babáknak ajanlanak popsi törlőnek mert a mentolks meg citromos lehet hasonló tüneteket okoz.
2018. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 - jaj, rosszul írtam, a folyékony szappant úgy gondoltam, hogy otthon, nyugiban ezzel tisztítanám csap alatt.

A törlőkendőre én is gondoltam, végül is elég egy nap kétszer üríteni a kelyhet, ha munkahelyen ürítem, az "soron kívül van", így talán nem baj, ha nem tisztítom olyan alaposan.

2018. márc. 26. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eleinte nekem is nehéz volt, de mivel bent lehet 8 órát nem cseréltem, mert csak a gyengébb napokon tettem be iskolába. Aztán beletanultam a kelyhezésbe, így vettem többet. Amikor cserélek persze kézdertőtlenítő, kézmosás után az otthon sterilizált tisztát teszem be, a régit pedig nedves törlőkendővel eltörlöm, ha hazaértem fertőtlenítem. De egy nagyobb nyugodtan bent lehet 12 órát is
2018. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy ultra soul nevű kézfertőtlenítő. Sok helyen lehet kapni. Én inkább azzal fertőtleníteném otthon mint az alkoholos geles állagú cuccal. Annak nem is bízom a fertőtlenítő hatásában.
2018. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 oran at bent lehet, igy jo esetben bent nem kell hozzanyulnod.
2018. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csere kehely? Itt olvastam, hogy valaki irta, hogy eleg akkor a masikat nedves torlokendovel eltorolni, ami bent volt, es az ujabb kelyhet feltenni, igy ket kelyhet valtogatva egyszerubb.
2018. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én évek óta használom, a munkahelyen nem bolygatom, simán kibír 8-10 órát.


de ha muszáj lenne, akkor a vécépapírral megtörölgetném.

Sterilizálni kell, én ki szoktam főzni (felforralom a vízben, fertőtlenítőtablettával).

2018. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!