Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet a hasam alatt?

Ez mi lehet a hasam alatt?

Figyelt kérdés

[link] itt a kép róla. Nem tudom mi ez most vettem észre a has hájam alatt van a szemérem domb legtetején. A háj nagyjából el takarja. Nagyon félek.. kicsit csomós ha nyomkodom ki rajzolódik az alakja nagyjából kisebb hüvelykujj tetejének a mérete kb. Nem fáj meg semmi de jön vér amikor nyomom. Lehet szőrbenövés.. Nem vagyok gombás meg semmi ez biztos..nem tudom mi ez segítsetek. Értelmes kommenteket csak kérlek....

21 Nő



2023. aug. 1. 15:28
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem az egy jó nagy szőrbenövés. Ha ahogy írtad "a has háj alatt" van, könnyen lehet, hogy nem szellőzik ott, beizzad és könnyebben kialakul. Próbálj rá párakötést tenni, hátha segít.
2023. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolnék, valami gyulladás - én is valamiféle szőrtüszőgyulladás-szerűre gondolnék, de jobb lenne, ha megmutatnád egy szakorvosnak.


Ha rátakar a hasad, az nem túl jó neki gyógyulás szempontjából.

Lehet, megpróbálnám rendszeresen fertőtleníteni (esetleg Hyperol oldat?) és nem nyomkodni - ha nem kezd el javulni, mindenképpen keress hozzáértőt.

2023. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem muti meg orvosnak, bőrgyógyásznak. Meg ne borotváld. Egészségtelen.
2023. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 az agy ***** válasza:
Ez a köldököd. Ez természetes.
2023. szept. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!