Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja szurkál a hasam , hol...

4 napja szurkál a hasam , hol a köldökömnél , hol a petefészkemnél , Elevitet szedek 2 hete , mert babát tervezünk a párommal. Ez lesz a 3. Hónap próbálkozásunk. Szédülök sokszor viszont ez korai tünet. Lehet hogy kismama leszek , vagyok?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és nagyon várjuk a babánkat már!! 03.- án kellene megjönnie.

2023. júl. 18. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Beágyazódás
Terhesség
5 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megmondani... Hány naposak a ciklusaid? Most a ciklus hányadik napján vagy?

26N

2023. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória
2023. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

16 nappal a menstruacio elott ez biztosan nem a terhesseg jele.

A tipikus terhessegi tunetek egyebkent is 5-6. het korul jelentkeznek.

Nyilvan kivetelek mindig vannak, de ez a nagy atlag.

Az elso jele altalaban a keses.

2023. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3-án kell kezdődnie a menstruációdnak akkor most vélhetően ovulálsz. Jó lenne tisztában lenned a női menstruációs ciklus folyamatával. Nagyban segíti a gyerek elkészítését.
2023. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3-án kell megjönnie, akkor biztosan nem terhességi tüneteid vannak.

Valószínűleg az időjárás miatt szédülsz.

2023. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy sokan azt hiszik, úgy megy, mint a filmeken, uhh hányingerem van, biztos terhes vagyok.
2023. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Beágyazódási tüneteket mondtam , az nem egy és ugyanaz a terhességi tünettel!
2023. júl. 18. 10:53
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan 16 nappal elotte?

Eszem megall...Beagyazodasnak nincsenek tunetei,max egy kis beagyazodasi verzes,de nekem pl az sem volt

Amugy most aktualis az ovu,ha rendszeresek a ciklusaid .most kellene egyutt lenned a ferjeddel,a beagyazodas csak az ovu utan tortenik ...

2023. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7# a beágyazódàsnak nincsenek tünetei.

Sokan azt hiszik, hogy amit éreznek az a terhességtől van. Múltkor olyan szúrást éreztem a bal petefészkem környékén, hogy felszisszentem. Nem vagyok terhes. Ha az lennék (meg buta is) biztos azt mesélném, hogy éreztem , akkor àgyazódott be 🤦

2023. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, most látom, hogy szavazni kell. Atya ég. Lehet, hogy sikerült, de értsètek már meg, hogy ez nem így működik. Agyfsz komolyan. Te nagyon okos, harmadika két hét múlva lesz 🤦 Olvasd már el mi az a beágyazódàs.... Vagy ovut akartál írni? Nem te vagy a legèlesebb kés a fiókban....
2023. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!