Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt a mellemben egy daganat,...

Volt a mellemben egy daganat, amit ki kellett operálni. Már kivették a varratokat, de még mindig nagyon váladékozik. Hogyan tudnám ezt a folyamatot felgyorsítani?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy milyen vitamin, vagy természetgyógyászati szer lenne, amivel elő tudnám segíteni a belső seb tisztulását, gyógyulását és majd később a nem kis heg gyógyulását.
2010. okt. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Svéd csepp, aloe vera gél, ezüst-kolloid. Nézz utána a google-ban, csodaszer mindhárom.Különösen az ezüst.
2010. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen ezüst-koloidot tudok akár gyógyszertárban is venni?? Bocs, ha butaságot kérdezek, de nem vagyok ilyesmiben jártas...
2010. okt. 14. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, betadin oldattal ecseteld napjában többször és tartsd mindig tisztán, szárazon a heget.

Viszont, mivel hétvége jön, érdemes lenne megmutatnod az orvosodnak. Nyugodtan hívd fel rendelési időben és mondd el, hogy mit tapasztalsz, majd megmondja, hogy be kell-e menned kontrollra vagy elég-e a száraz, tiszta fedőkötés.

2010. okt. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezüst-kolloidot gyógynövény boltban vehetsz, kb. 1500-2000 ezer között van az ára, és nagyon sokáig elég, mert 99 %-os töménységű. Nagyon hatásos, keress rá, olvashatod,egy szuper dolog!
2010. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Friss aloet tudsz vasarolni es ezzel a friss zselevel naponta tobbszor kend be a sebet, igy "elfog" mulni a forradas helye is.

A zselebol tudsz fogyasztani belsoleg is 3 ev.k. naponta ez segiti a gyogyulasodat.

2010. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt ilyen nagy ezüst kolloid vásárlásba kezdesz javaslom nézd meg a Hihetetlen betegségek műsort, a Life Networkon. Egy nő szürke bőrű lett az ezüst kolloidtól, ugyanis az ezüst kolloid felszaporodik a vérsejtekben és semmi sem veszi ki belőle.Nagy tévedés, hogy kiürül, soha nem ürül ki. A nő már 40 éve ilyen, úgy néz ki, mint egy hulla és ezüst kolloidos orrcsepptől kapta. Szerintem gyorsan felejtsd el ezt a marhaságot, mert aki ezeket írja, nem orvos és fogalma sincs, miket beszél.

Egy orvos.

2010. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja..igen, elfelejtettem még írni, hogy az ezüst kolloidot a 60-as években hasnálták, mert azt hitték, mindenre jó, egészen addig, amíg a pennicylint fel nem találták. Rengeted ember kapott ezüst kolloid mérgezést ez miatt. A szervezeten belül nem okoz semmi mellékhatást, csupán a vérsejtekben való felszaporodást, ami idővel hirtelen jön elő, egyik percről a másikra, ettől lesz a bőr színe fakó szürke és mint írtam, semmilyen módszerrel sem lehet kiüríteni a szervezetből és a sejtekből.
2010. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!