Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb oldali alhasi fájdalom,...

Jobb oldali alhasi fájdalom, és néha enyhe csípő érzés pisilés közben. Felfázhattam?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjöjjön, de nem jött meg. Nem kerítettem nagy feneket ennek, mivel nekem nem mindig napra pontos, 1-2 napot szokott csúszni. A hasam alja fájdogált már hétfőn is, de ma reggel (csütörtök) nagyon szúrni kezdett a hasam alja jobb oldalon, gyakran megyek pisilni, és néha csíp is. Nem minden pisilésnél, csak közbe. Folyamatosan az az érzésem, mintha tele lenne a hólyagom és kéne nagyon menjek a wc-re, de ha elmegyek, alig jön pár csepp. Felfázásra valami hatékony praktikák? A másik meg, hogy most akkor a felfázás miatt nem is fog megjönni? Jövő hétvégén megyünk nyaralni, és nagyon ideges vagyok, hogy pont arra fog megjönni.Lehetséges az, hogy a felfázás miatt késni fog? Köszi a válaszokat!
2023. aug. 3. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy felfázás. A ciklust ez is osszezavarhatta, de idegesseg, barmi mas is
2023. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!