Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázhattam? Vagy valami...

Felfázhattam? Vagy valami komolyabb dolog lehet?

Figyelt kérdés

Sűrűn kell wc-re mennem mostanában, de nem jön annyi amennyire érzem.

Alhasam, hugy hólyagom körül is tompa nyomást érzek, nem fájdalom, vagyis csak minimális, inkább kellemetlen érzés.

Nem egész nap, de már ijesztő picit, mi lehet ez?

Max pár hete tart.

Egy hónapja voltam hasi ultrahangon, akkor az alhasamat, hugyhólyagomat is nézték. Valamint hereultrahangon is voltam, sehol semmi. Mondjuk ezek még a tünetek előtt voltak, nem emiatt voltam azokon..


22f vagyok



2016. márc. 25. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Pár napig legyél abban a tudatban ,hogy felfáztál .
2016. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet valamilyen húgyúti fertőzés-gyulladás. Menj orvoshoz, csináljanak vizeletvizsgálatot, ismét ultrahangot és remélhetőleg egy gyógyszeres kúrával minden rendben lesz.

Jobbulást!:)

2016. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz?
2016. márc. 25. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Urológiára egyből.Nem kell beutaló,csak taj kártya .
2016. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haziorvoshoz vigyel vizeletet, megnezik rogtonh van e benne genny, mert akkor felfazas es kapsz ra gyoygszert, legalabbis nalunk noknel igy megy. Ha nem az akkor prosztata gondra tippelnek.
2016. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!