Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozta ezt a folyást?

Mi okozta ezt a folyást?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a férjemmel, védekezés nélkül. Babát tervezünk, második hónapja próbálkozunk. Együttlét után lezuhanyoztam, de éjszaka arra keltem, hogy folyik belőlem valami. Egy zsepivel megtöröltem. Reggel ugyanúgy folyt még, átlátszó, és a lepedőn is voltak foltok. Ez a sperma volt? Csakmert eddig sosem volt ilyen, zuhanyzás után már semmi nem folydogált sosem...
2023. aug. 4. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Ha babàt terveztek ne kellj ki az àgybòl szeretkezés utàn és ne is zuhanyozzàl. A „folyàs“ az nem màs mint a sperma volt.
2023. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1. Ekkora marhaságot már rég írtak itt.. Gratu!🏆
2023. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ciklus kozepen vagy? Pl ovulacio, nyak ( ekezet kene, tudom). A sperma beszarad. A nyak nyulos, atlatszo, olyan, mint a tojasfeherje. Peteereskor van.
2023. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, még nem ovuláció tàjàn vagyok, csak a ciklus 10 napja van most. Inkább ritkább folyás volt, nem tojásfehérjeszerű. Nagyon megijedtem, hogy nehogy valamilyen fertőzés legyen... de ma már nem jelentkezett semmi ilyen, normális hüvelyváladék csak.
2023. aug. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!