Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fájdalmas a szex?

Mitől lehet fájdalmas a szex?

Figyelt kérdés

És mit tehetnék, hogy jó legyen?

Jún. 24-én használtam el az utolsó Klion d100-at, amit bakteriális vaginózisra kaptam, utána használtam ph helyreállítót. Most volt az első szexem azóta, és olyan érzés volt belül, mintha tiszta száraz, sebes lenne belül a hüvelyfalam, mintha ki lenne irritálva. Nedvesedni nedvesedtem rendesen, szex után kézzel is éreztem, tehát nem a nedvesedés hiánya volt a baj. Amikor a Klion d 100-at használtam, akkor az kívül nagyon vörössé tett, arra emlékszem, még a húgycsőnyílásomnál is. Lehet azóta nem regenerálódott még? Vagy mért lehet ez most?



2023. aug. 7. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

A hüvelykúp, hiába használsz helyreállítót, irritálhatja.

Esetleg az óvszer, vagy szimplán "nem volt bejáratva".


Tudom, csúnyán hangzik, de nekem a menzesz utáni első 1-2 aktus olyan kissé kellemetlen. Nem kimondott fájdalmas, viszont sajna ennyit tesz egy hét kihagyás.

2023. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! pár hónapja küzdök ezzel én is és a nőgyógyászom semmit nem tudott mondani rá. kipróbáltam sok mindent de legjobban a szájon át szedhető probiotikum + cikatridina kúp segített ill az együttlét hanyagolása legalább egy hétig, hogy a belső hám meg tudjon gyógyulni, mert a klion nagyon erős gyógyszer és tönkreteszi a hüvelyflórát teljesen.
ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!