Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon hasznalat?

Tampon hasznalat?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyünk kirándulni Balcsira és nekem 28.-án szokott megjönni,jelenleg más volt a helyzet mivel késett és 7.-én jött meg,nemtudom mennyi az esély hogy pont úgy fog megjönni de nem szeretnék kimaradni a fürdésböl és azt sem tudom ,hogyha késett akkor ugyanakkor fog-e megjönni és ha megjön hogyan,milyen tampont használjak és milyen gyakran cseréljem ki.(használtam már tampont csak minit és még nem próbáltam vízben)Tudom hogy sokan írják ,hogy elkaphatok valamilyen fertözést de tényleg szeretnék fürödni és nem kívülröl szemlélni, hogy a többiek úszkálnak a Balcsiban:(Kérlek segitsetek :(
2023. aug. 12. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minit használj így kezdőként.

Amikor megjön aznap inkább ne menj vízbe, pihenj.

Második nap már használhatod. Ugyanúgy mint eddig csináltad, próbáld meg kicsit mélyebbre. Semmi mást nem kell tenned, csak kicsit gyakrabban cserélni. (Én két óránként cseréltem nyaralás alatt) Aztán ahogy múlik el úgy ritkábban is cserelheted.

Igen fenn áll a kockázata, de én wellneselni voltam tamponnal és nem lett semmi bajom, tehát ne félj.

2023. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én ob minit használtam.
2023. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy 26-án mentek? Ha augusztus 7-én menstruáltál utoljára, akkor igen kicsi az esélye, hogy 19 nappal később ismét megjön. Vagy én nem értem a kérdést?
2023. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!