Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem! Vízilabdáz...

Lenne egy kérdésem! Vízilabdázom heti 5 alkalommal szóval tuti hogy mindig van olyan edzés amikor menstruálok. Veszélyes a tampon használata? Nagyon komolyan veszem a vízilabdát FONTOS nekem . és egy edzést sem lehet kihagyni (11éves vagyok)

Figyelt kérdés
egy edzés 1és fél órás
2013. okt. 14. 21:31
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is vizilabdázom csak én 12 éves vagyok. Nekem is heti 5 edzésem van és mivel már menstruálok ezért pár edzést mindig kihagyok. Én azt javaslom hogy csak meccsre használj tampont. Edzésre nem kell de ha szeretnéd nyugodtan( a csapattársaim és én is használok és semmi bajunk de én csak meccs+edzőmeccsre)

. De mindenképp beszéld meg anyukáddal.

Remélem segítettem.

2015. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Xd bocsi a vége lemaradt

Nálunk kb 2 órasak az edzések és kibirja a tampon.

Csak nyugi😊

2015. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!