Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Nektek mikor...

Lányok/Nők! Nektek mikor kezdett el nőni a melletek? Nekem valamiért nem akar/nem tud?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mikor fog jobban nőni a mellem? Jelenleg a 10.osztályt fogom kezdeni és egy kicsit aggaszt a mellem mérete. A többi lány oszt.társamnak már ilyen B vagy esetleg C-s mellméretük van,én meg itt vagyok egy A75-ös mérettel.Gyakran kicsit rosszúl érzem magam miatta. Lehet hogy esetleg azért van mert evészavarom van? (ezt nem én találtam ki szakember mondta). Mert ugye a mell valamilyen szinten zsírból épül fel még ugye a felmenők genetikájából adódik. A nagymamáimnak nagy melleik voltak de anyukámnak B kosaras van. Szeretném hogy nekem is legalább B kosaras lenne mivel elég hülyén érzem magam hogy ennyire kicsik:/. Azt is olvastam hogy 17-18 éves korban alakúl ki a mell mérete. Aggódom hogy továbbra is ilyen kicsik lesznek. Általánosban néha piszkáltak miatta hogy "parizercsöcsű" vagyok amit nagyon a szívemre vettem. De olvastam azt is hogy ez függ a testsúlytól, magasságtól illetve a kortól. A magasságom 161cm a súlyom 51kg ennek ellenére aránytalannak érzem a melleimet a testemhez képest:(. Leszögezném hogy nem hordok push-up melltartókat mivel nem szeretem, csak vékony szivacsosokat hordok. Szerintetek ez idővel javulhat? Az értelmes és normális válaszokat előre is megköszönöm. (ha valamit elírtam utólag is bocsánat)

2023. aug. 13. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hormonok is meghatározzák, simán változhat még, nekem pl nem kell, felét neked adnám szívesen, pedig enyém se nagy, de nekem abszolút nincs rá szükségem, és hormonváltozásoktól nagyobb, valami ösztrogéntúlsúlytól huszonévesen, szóval bármilyen korosztályban változhat. Genetika persze meghatározza alapból, de még várj türelemmel
2023. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Valószínűleg már nem fog nőni.

2023. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A asid sokat puszilgassa :)
2023. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egy évvel vagyok fiatalabb mint te, és ugyan ez a helyzet. Kb 12 éves korom óta ugyan akkora a mellmértem...😭😭


De remélem hogy még változik azért, legalább egy pár centit...


Mondjuk, gondolj bele, a kis mell is lehet szép. Ennek ellenére viszonylag sok fiúnak tetszettem már, szóval hidd el, nem a mellméret a legfontosabb dolog az életben.

2023. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14 éves korom körül
2023. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, melltartót sem kell viselnem, olyan kicsik :D Szóval ez van.
2023. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-eset szeretném megerősíteni pasiként


Ha nem nő tovább, akkor se aggódj, nagyon szépek a kisebb cicik !

Van akinek kifejezetten ők tetszenek (nekem is).


Értsd úgy, hogy a nagyobbak nem is tetszenek.


Persze az a fontos, hogy neked tetszen!

2023. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg nőhet neked szerintem.

Nekem anyum és mamám is nagymellűek, c-d kosaras melltartót viselnek, nekem meg a-b a melltartó méretem. Mondjuk nekem nem is kellene nagy mell, jó ez így is.

2023. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 12 évesen nőtt meg, azóta is akkora. De nyilván minden ember más.
2023. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintetek neki picinek számít a cicije?

[link]


Ha igen, akkor kifejezetten szép a pici!

2023. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!