Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van hányingerem, ha...

Miért van hányingerem, ha reggelire kakaót vagy tejet iszok? Szoktam tejet/kakaót inni, de reggelire valamiért nem akar menni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogmosás után iszod 20percen belül? :)
2010. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Érdekes, de én is így vagyok vele. Nemtommért:)

Sztem ne igyál kakaót reggelire :)

2010. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
terhes vagy!
2010. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi meg húsvétra kaptunk egy rakat csokit, másnap azt ettem reggelire, hát olyan hányingerem lett, hogy vissza kellett jönnöm az ajtóból, leültem pár percre, aztán elmúlt és akkor újra elindultam, bár kicsit féltem mi lesz ha elhányom magam az utcán :)


Szóval úgy néz ki nekem nem jön be a csoki éh gyomorra, meg a barátom is panaszkodott már régebben hogy ő nem ihat reggel kakaót, mert rosszul lesz :)

2010. ápr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb zacskós kakakó nem rendes tejből készül, hanem a maradék melléktermékből.

Ezért nem írják rájuk, hogy "kakaós tej", hanem csak annyit pl., hogy "kakaós ital".

2010. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!