Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így hogyan végzik el a véglege...

Így hogyan végzik el a végleges sterilizációt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves nő vagyok, pár hónapon belül szeretném elvégeztetni a művi meddővé tételt Szlovákiában. Párommal soha nem akarunk gyereket, ez a döntés betonbiztos.


Viszont az a problémám, hogy a menstruációs ciklusom egyáltalán nem rendszeres, a műtétet pedig ha jól tudom csak bizonyos időszakban csinálják meg.


Volt esetleg valaki ebben a helyzetben?


2023. aug. 16. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A klinika mit mondott erre? Őket kérdezd meg, vagy egy nőgyógyászt, az a biztos. Szabad megkérdezem, mennyibe kerül a műtét? Én is gondolkodom rajta.
2023. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt minden fontos információt megtalálsz róla :)

2023. aug. 17. 13:28
 3/10 anonim válasza:
Szia kérdező, elvégeztetted végül a műtétet? Én ugyan 2 gyerek után, de ott csinálták, kicsit futószalagosnak tűnt, de mindenki aranyos. Én úgy tudom, hogy el kell múlnia a menzesznek hogy meglegyen a műtét, de nyugi, nagyon nagyon rugalmasak, tuti hogy hamar.kapsz időpontot ha a menzesz miatt nem jó
jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Előző vagyok. Amikor nekem csinálták, a szoptatás miatt még nem volt menzeszem.
jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Február 26-ra kaptam időpontot, nagyon remélem, hogy nem lesz meg akkorra a menzeszem. Bár a hölgy azt írta az e-mailben, hogy menstruáció alatt is elvégzik a műtétet.
jan. 16. 15:24
 6/10 anonim válasza:
Lévára mész? Engem 7.15re kértek, 6.45kor már ott voltunk, 7kor már sor volt az ajtónál. Mimdegyik magyar nő volt :D Mármint Magyarországról érkező magyar. Voltunk legalább 8an
jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, Lévára megyek:)
jan. 20. 17:53
 8/10 anonim válasza:
Nem lesz semmi gond, pöpecül megy minden. A kék épületve menjetek. Ne lepődj meg, ahhoz képest h magánhely, kicsit lepukkant, de nem lesz gond. Wcpapírt szappant vigyél :D meg vmit amivel ráülaz a budira, takarító személyzetet nem láttam... :D
jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia ! Voltál Léván ? Szépen , udvariasan bántak veled ? Volt valami gond ?
ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, már túl vagyok rajta, nagyon kedves volt mindenki. Semmi gond nem volt:)
máj. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!