Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet felállni egy...

Hogyan lehet felállni egy rákdiagnózis után?

Figyelt kérdés

Rettentően pesszimista ember vagyok, sajnos mindig is az voltam.

Több mint valószínű, hogy rákom van és már most az jár a fejemben, hogy ebbe én bele fogok halni. Nincs kedvem semmihez. Nincs kedvem kimozdulni, enni, a párommal lenni, de még a kisfiammal sem. Rettegek a kezelésektől. Olyan emberek történeteit olvasom, akik hatalmas küzdelemmel és szenvedéssel próbáltak győzni, de hiába.

Sajnos a családban is sok érintett volt. Láttam, ahogy harcolnak és teljesen összetörve meghalnak. És csak arra gondolok, hogy én ezt nem akarom. Hogy miért menjek keresztül mindezen, ha a végén úgyis meghalok. Teljesen kétségbe vagyok esve és csak arra gondolok, hogy én tehetek mindenről. Hogy fájdalmat okozok a családomnak. És hogy ettől csak az rosszabb, hogy végig kell nézniük, ahogy elveszik belőlem minden, ami vagyok.

Nem tudom mit tegyek, hogy legyen elég erőm. Hogy ne akarjak már most meghalni.


2023. aug. 17. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Legelőször is menj el vizsgálatra, ahol kiderül, hogy valóban van-e gond. Minden más ezután következik.
2023. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mielőtt megrendeled a koporsót, esetleg bizonyosodj meg róla, hogy van-e rákod egyáltalán….
2023. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Várom az eredményt, de nagyon sanszos.
2023. aug. 17. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A diagnózis felállitasa előtt ne bocsátkozz jóslatokba. Ha ne adj Isten rossz eredményt kapsz, az orvos elmondja, hogyan tovább. Feladni semmiképpen ne add fel. Magadért és a családodért tovább kell menned. Kívánom a legjobbakat neked.
2023. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 qborka ***** válasza:
100%

Anyám tul van a mellrákon, jelenleg tüdőrák miatt kezelik. Köszönöm szépen,jól van. Egyik sem érdekelte,élni akar. 69 éves, igazából olyan 3 hónapja a térdfájdalom az,ami kicsit befolyásolja a mindennapjait.

Még sokkal korábban,olyan 45 éves kora körül kipakolták, azaz nőgyógyászati nagyműtét.

Szerencsére nem úgy áll az élethez,mint a kérdező.


Nekem jó példa, nem parázok rá,eljárok évente szűrésekre, többet úgysem tehetek.


A rákot még mindig szövettan igazolja, semmilyen megérzés...


Most őszintén,van egy kis gyereked és mellett ilyen negatív gondolatokra pazarolsz energiát?

2023. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit parázol olyasmin, ami egyáltalán nem biztos, és ne írj ki róla még háromo kérdést.
2023. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!