Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hideget vagy meleget rá? SOS

Hideget vagy meleget rá? SOS

Figyelt kérdés

Már 3 napja késik a mensim. Csak 2 éve van meg, tehát nem is nagyon várom el, hogy rendszeres legyen. Viszont csütörtökön mennénk egy nagyon jó strandra, ami tele van csúszdával, ilyenekkel. Én pedig ezt imádom. Le van foglalva, esély sincs eltolni. Meg amúgy is csak most tudunk menni. 5 nap alatt elmúlik, de egyszerűen nem akar megjönni sehogy. Edzek, futok, felülés-guggolás is van, sok folyadékot iszok és borogattam az alhasam meleg palackkal, hogy táguljanak az erek. De semmi. Csak folyás.

Fürdőkádban is lazultam már meleg vízzel, nem segített.

De a hideg víz pedig hajlamos előrehozni a mensit. Viszont félek, hogy azzal pont hogy összehúznám az ereket és csak rosszabb lenne.

Ma hideg vagy meleg vízzel próbálkozzak?

Ha esetleg hatalmas örömömre megjönne, hogyan tudnám kicsit felgyorsítani?

Vagy ha nem jön meg, hogyan tudnám kihúzni péntekig?


Ha minden szakad, muszáj lesz megpróbálkoznom a tampon minivel. Még sohasem használtam, szűz vagyok.

Tudom, hogy hátrafelé kéne tolni addig, oda, ahol nem érzem. De nem használtam még és tartok tőle. Valami tipp?


Fogamzásgátló szóba sem jöhet.


Ketten megyünk és higgyétek el, nem tehetem meg, hogy nem fürdök.


2023. aug. 19. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Hideg víztől felfázhatsz.
2023. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én tavaly hasonló cipőben voltam, minden házi praktikát kipróbáltam és semmi se segített, sőt. Minél inkább ráfeszültem, hogy jönne már meg, annál később jött meg.
2023. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A tampon jó ötlet lehet, ha megjön, de úgy gondolom ne most próbáld ki először.
2023. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Aviva torna segíthet
2023. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Hideget vagy meleget? Amelyik jobban esik :D Mert hormontabletták nélkül sehogy nem tudod ezt megoldani, szóval olyan vízben fürödj már, amit élvezel legalább, mert a mensiddel semmint nem fog csinálni :D :D
2023. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors választ és segítséget! Megittam egy teát, elmentem wcre, a betét üres volt. 🙄😒

Aztán megláttam a wc papíron pár csepp vért. Majdnem elsirtam magam az örömtől. 😅🤩🥳

2023. aug. 19. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Aviva torna semmit nem ér, majd megjön, amikor megjön.


Amúgy is létezik tampon :)

2023. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!