Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan vékony az anuszom körül...

Olyan vékony az anuszom körül a bőr ha kicsit is megvakarom akkor viszket. Hogyan tudom helyre hozni milyen krémmel?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket

2023. aug. 19. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy attól viszketik?
2023. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos ez a sok ánuszos kérdés. Az egyiknek kiszárad és ezért vérzik, a másiknak vékony a bőr és ezért viszket.


Nem bakker! Ha úgy érzed, h megfelelő a higiéniád azon a tájon, akkor valszeg aranyered van és nem a bőr vékonysága miatt viszket…

2023. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen krémet kérjek rá?
2023. aug. 20. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hemorid pl elég jó. Lidokainos aranyér krém. Viszketéses tünetre kifejezetten kellemes.
2023. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly nyáron viszketett brutálisan az ánuszon. Senkinek fogalma sem volt róla hogy mitől. De aztán egyik napról a másikra elmúlt mintha elvágták volna. Mi a melegre tippeltünk. Valószínűleg az izzadás irritálhatta. Egy hétig Canestennel kentem hátha gomba. Nem segített. Utána Ftorocort kenőcsöt javasolt rá a háziorvos. Az ideig óráig megoldotta de nem szabadott vele folyamatosan kenni. Használtam rá Neogranormont és Bepanthent is. Beszedtem egy adag (3 szem) emberi féreghajtót is mert már kínomban nem tudtam mit csinálni. De nem is az volt a bajom. Végülis elmentem egy magán proktológushoz is. Ő sem tudott okosat mondani. Szóval tanáccsal nem igazán tudok szolgálni. De tudd hogy nem vagy egyedül a problémával. Szerencsére idén nyáron ez a probléma nálam egyáltalán nem jött elő.

27N

2023. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó nem lehet már elviselni
2023. aug. 20. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 épp csak aranyérre nem kezelted magad, pedig simán az is lehetett attól, h a proktológus nem látott semmit. Kezdődő aranyér nem úgy néz ki, h egy öklömnyi csomó lóg ki belőled. Kezdeti időben észrevétlen, csak az apró tünetekből lehet rá következtetni, pl viszketés. Persze meg lehet várni a nagy csomókat is, csak akkor már sokkal nehezebb kezelni.
2023. aug. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Tavaly nyár végével elmúlt minden tünetem, és azóta sincs semmi bajom. Szóval kizártnak tartom, hogy aranyerem lett volna. Az nem csak az izzadós nyári melegben jött volna elő. Az állandó tüneteket okozott volna egész évben.
2023. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Az aranyérnek is vannak aktív és nyugalmi időszakai, főleg egy kezdetinek. A nyári melegben éppen a meleg miatt, tehát a vénák kitágulása miatt jöhet elő.
2023. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idén nyáron eddig nem volt semmi panaszom. Pedig most is voltak ám brutál meleg izzadós időszakok. Nincs klíma se otthon se a munkahelyemen. De a válaszod elgondolkodtatott. Utánanézek!
2023. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!