Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízni szeretnék mert vékony...

Hízni szeretnék mert vékony vagyok ès fogamzásgátló tablettát szeretnék szedni szerintetek fogok tőle majd hízni?

Figyelt kérdés
2 gyerekes anya vagyok 25 èves 3 ève spirál van fel rakva nem szeretnék gyereket már ès olyan kelene ami vèdelmet is nyújt de segít a hízásban is.

2023. júl. 27. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

47 kiló voltam 48 éves koromig.

Aztán jött a klimax.

Most 80 kiló vagyok. Mindennel próbálkoztam: a világ összes vitaminja, fogamzásgátló én is, napi fél kiló csoki, csak kóla semmi más.....stb.

Jobb volt vékonynak lenni.

2023. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Minek akarsz hízni, örülj H vékony vagy...
2023. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha minden áron azt akarsz akkor igyál jumbo tömegnövelőt.
2023. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Magától a fogamzásgátlótól hízni nem fogsz. Vizet tart vissza, de az is csak bizonyos időszakokban látványos (nekem megvonásos vérzés alatt). A mai fogamzásgátlók ráadásul nagyon alacsony hormontartalmúak már.

Megértelek egyébként, én sem tudok az istenért sem hízni, pajzsmirigyem, cukrom, mindenem rendben van pedig.

2023. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Anyukám 45 évesen 160 cm mellett 43 kiló. Csak hogy mondjak egy példát azoknak akik nem értik mi a probléma. De en se vagyok másképp 155 cm mellett vagyok 40 kiló. En is szeretnék hízni de nem tudom mi a megoldás, ha tanácsot kérek bárkitől azt kapom "egyél többet". Mintha csak ezen múlna.

Amikor meg lattják mennyit eszek akkor meg rögtön az a kérdés hogy "hogy bírsz ennyit enni? Hova tűnteted el? Nem sok az egy kicsit?"

2023. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan így voltam. Full ektomorf vagyok gyors anyagcserével, de van az a kalória mennyiség, akit már a szervezet csak zsírként tud raktározni, mert annyira sok. Ebédeltem jóllakotam. Ugye enni már nem bírsz de egy félóra múlva megtudsz inni 4-5dl folyadékot. Na már most jumboba annyira kalória van, mintha még 1x ebédtél volna. Így jött fel 4hét alatt 5kg.
2023. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De èrtelmes választ mèg nen kaptam akkor most segít vagy nem segít? Ha segítenek is melyik fajta?
2023. júl. 27. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
#4 vagyok, le is írtam, hogy szerintem nem segít. Nekem biztosan nem segített ebben a 7 év alatt egyáltalán, bár nem is ezért szedtem.
2023. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, én sok felét szedtem már. Normál a súlyom és nem hat rá. Ha kifejezetten emiatt szednéd, nem garancia, hogy így fog hatni.
2023. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Hízni nem a gyigyszerektől lehet, hanem a bevitt energiatöbblettől. Amúgy miért akar bárki is hízni?


Ha vékony vagy és gyenge, akkor ha rádrakódik zsír nem leszel erősebb. Ergo saját sulyodhoz képest méggyengébb leszel.


Ha gondol vannak, inkább pszichiátriára érdemes menni. Majd ott -ha kell,- adnak olyan gyógyszert amitől zabagép leszel, mint én.

2023. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!