Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először az anuszom viszketett...

Először az anuszom viszketett aztán a sok vakarastol atment a viszketes pirossag a nemiszervemre. Kenem canestennel de semmivel sem jobb. Mit csináljak hogy elmuljon?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Haziorvos -> Gasztroenterologia vagy proktologus -> panaszkodas -> gyogyszer kivaltasa (altalaban kenocs) jo draga lesz valoszinuleg -> bekened a seglukkantodat -> 1 oran belul nem viszket se a zacsid, se az anusz, se a prosztata.


Ez ilyen fissura ezt montak nekem is, nekem is belul mintha csikizne aztan csipne valami a pocsom kozben viszket valahol a seggem meg a pocsom kozott es de pontosan hol nemtom. elmentem prokihoz, benyult ket csillogo ujjal a popomba asz monta lazuljak el, ferfi vagyok, o is ferfi volt sajnos, aztan nemtom mit csinalt el voltam foglalva azzal hogy milyen pozban legyek mert kozben mondta, ez tartott kb. 15 mp-ig. Kesztyu le, kezmosas, ment a gephez, asszisztens meg amugy nemtom mit nezett ott kozelrol amikor benyult a dokmany de no volt, na mindegy, tehat leult gep ele, mondta asszisztensnek mi kell, felirta papir alapu veny volt meg akkor, megkaptam kivaltottam finom 5000 forintert kb. bekentem es azonnal megszunt.


a neve... aurobin volt. ilyen lidokainos, kortikosteroidos cucmantos kenocs igy latinosan. de asszem mar nem kaphato szoval ... kend vastagon be koromviraggal addig. attol bajod nem lesz.

2023. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!