Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy is elkéne kezdeni a...

Igy is elkéne kezdeni a kúrát? Nem árt?

Figyelt kérdés
Klion hüvelykúpot adott a nőgyógyász 1 hete, de akkor nem tudtam elkezdeni a 6 napos kúrát, csak mentsruáció után. Az idő elteltével elmúltak a panaszaim. Igy is kezdjek bele a gyógyszerbe? Ártani nem tud?
2023. aug. 23. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es sajnos ritka kivétel aki nem ránézésre kezel. Én még nem találkoztam olyannal. Azt meg nem lehet megmondani nekik, hogy mit csináljanak, mert ő az orvos, és felháborodnak meg rühellik, ha a beteg akar diktálni meg okoskodni.
2023. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az egyik ilyen ritka kivételt dr. Ujházy Andrásnak hívják. Sajnos én csak őt ismerem a hozzáértő és nem ránézésre (félre)kezelő nőgyógyászok közül. Ahhoz, amelyik ránézésre kezel, NEM SZABAD visszamenni!
2023. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én Újházyról is hallottam rosszat, valakit évekig ő is félrekezelt. Ő úgy diagnosztizál, hogy a levett kenetet megnézi mikrószkóp alatt, tehát tulajdonképp ő is "ránézésre" csinálja.

Amúgy könnyű mondani, hogy olyanhoz nem szabad visszamenni, mikor csak olyanok vannak vidéken. Ennyi orvos nem ért a szakmájához, azt mondod? Nálunk pl. 5 ilyenről tudok, más nincs is.

2023. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne meséld el nekem, hogy csinálja, ha te csak hallomásból ismered. És igen, mikroszkóppal nézi meg a MEGFESTETT mintát, így pontosan meg tudja mondani, milyen mikroorganizmus van a kenetben. Mikroorganizmus, érted? Azaz mikroszkóppal látszik, hogy mi van ott, szabad szemmel meg nem. Úgyhogy marhára nem ugyanaz az eljárás. És igen, sajnos azt kell, hogy mondjam, a legtöbb nőgyógyász a szakmájának ehhez a részéhez nem igazán ért, özönvíz előtti módszerekkel diagnosztizálnak, és hasraütésszerűen gyógyszereznek. Lelkiismeretlen dilettáns a fele minimum.
2023. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!