Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy is elkéne kezdeni a...

Igy is elkéne kezdeni a kúrát? Nem árt?

Figyelt kérdés
Klion hüvelykúpot adott a nőgyógyász 1 hete, de akkor nem tudtam elkezdeni a 6 napos kúrát, csak mentsruáció után. Az idő elteltével elmúltak a panaszaim. Igy is kezdjek bele a gyógyszerbe? Ártani nem tud?
2023. aug. 23. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Mire akarod használni, ha elmúltak a tünetek? Én megvárnám, hogy visszatérnek e. Ha igen, már ott a gyógyszer a kezedben. Max valami hüvelyflóra probiotikumot használnék, amíg nincs tünet.
2023. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat csak a doki aztmondta használjam. Es közbe jött ez, nem akarnám hogy újra jöjjenek a tunetek. Nemtudom meggyógyultam e igy.
2023. aug. 23. 13:41
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Használhatod nyugodtan, az, hogy nincsenek panaszaid nem jelenti, hogy elmúlott a probléma, ártani pedig nem árt.
2023. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem állítanám, hogy nem árt. Semmilyen beavatkozás a hüvely természetes rendjébe nem tesz jót, ha nincs rá szükség. Kérdés, hogy mennyire voltak erősek a tünetek, amikor orvoshoz fordultál. Ha enyhe volt, akár spontán is rendbe jöhetett menstruáció alatt. Ha már erősebb volt, akkor viszont elhasználnám a Kliont.
2023. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Én is így voltam egyszer, hogy pont elmúltak a tüneteim, mikor kezdtem volna, mondta az orvos, hogy így is használjam el, mert amire antibiotikum kell, az általában magától nem múlik el, max lehet épp tünetmentes egy ideig. Én így elhasználtam, és minden rendben volt, nem ártottam vele. Sztem te is használd el, gondolom nem véletlen írta fel a doki.
2023. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, itt pont erről szavaztak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1229..

5-ből négyen arra szavaztak, hogy így is el kell használni.

2023. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. aug. 23. 14:10
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
De mi az, hogy meg se mondta, mi bajod van? A menzesz előtti tünetek általában gombára utalnak (a klion arra nem jó), menzesz után inkább bakteriális fertőzésre. A klion egy elég erős antibiotikum, kiváló arra, hogy tönkrevágja a hüvelyflórádat, ha nem arra írják fel, amire való. Szerintem menj el egy rendes nőgyógyászhoz, mert ez így kb. a vajákolás. Kenetet vett egyáltalán? Vagy mi alapján írta fel a kliont?
2023. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8 -as a legtöbb esetben nem vesznek az orvosok mintát, nézd meg ezeknél a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1224..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1212..


Amúgy nekem 3 különböző magánorvos írta fel úgy, hogy nem volt tenyésztés, csak megnézett és ennyi.

2023. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, az orvosoknak ez a lelkiismeretlen hozzáállása tett pokollá 20 évet az életemből, amíg ránézésre összevissza kezelgettek minden sz@rral, és módszeresen tették tönkre vele az immunrendszerem. Állati nagy felelőtlenség a nőgyógyászati fertőzések ránézésre történő kezelése, nyilván ennek is köszönhető az egyre nagyobb gyógyszerrezisztencia mind a baktériumokat, mind a gombákat illetően. Ilyen orvosra nem szabad rábízni magad, mert nemcsak neked árt vele, de közvetetten kb. mindenkinek.
2023. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!