Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Béres csepp szedő nők tapaszta...

Béres csepp szedő nők tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

16 éves lányom elkezdte szedni a béres cseppet nagyjából egy hónapja. Így augusztusban viszont nagyon késik a menstruációja, általában 28-30 napos szokott lenni a ciklusa. Most viszont késik neki.


A béres csepp így nagyon az elején a szedésnek befojásolhatja?



2023. aug. 25. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért rendszertelen a menstruációd (tudom, hogy te vagy a 16 éves lány, kérdező, mert az alapvető biológiával az anyád tisztában lenne és a többivel is), mert 18 éves korig teljesen természetes, hogy nem jön meg minden hónapban.

A Béres csepp nem okoz menstruáció kimaradást.

2023. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A beres csepp leginkabb semmit nem csinal, viszont ennyi idosen meg a hormonok sokaknal nem felnott uzemmodban mukodnek. Barnazas, kimaradas, keses is belefer.
2023. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok,én tisztában vagyok vele hogy a ciklust kell nézni nem pedig a napokat és a biológiával is tisztában vagyok. A lányom nem írna ide mivel megfogalmazni sem tudja.


11 éves korában menstruált először,beallt már rendesen a ciklusa nőgyógyásza szerint is,betudom stressznek. Köszönöm a válaszokat!!

2023. aug. 25. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve amit még eltudok képzelni az talán az új nyugtató lehet ami kicsit bezavart
2023. aug. 25. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtató egy 16 éves gyereknek? 😮

Az meg minek?

2023. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pszichiátria kezelés
2023. aug. 26. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!