Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Tapasztaltatokat szeretnék kinek mennyire vérzett? Az aranyere nem fáj nem ég de wc--zésnél verzik nagyon most egy pár napja elég rendesen pár csepp látszik a wc kagylóban is.

Az lenne a kérdésem hogy más is tapasztalt ilyen bisztos hogy aranyér? Friss piros vér jön és máskor nem vérzik csak akkor mikor wc zek

11-15 08:02  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Ilyen nekem is volt, ez belső aranyér. A háziorvos írt fel kúpot, pár nap múlva elmúlt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-15 11:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod hála Istennek el mult a vérzés használtam kupot meg kenőcsöt most noncs baj🙂

# 2/2Időpont 11-16 07:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pisilés után még továbbra is jön majdnemhogy folyamatosan 1-2 csepp pedig kirázom rendesen ez mitől van?
Már második vérzésem van úgy hogy megjön első nap rendesen. Kb 1 óra hosszáig. és utána annyi a hét napnak. (valamikor még más napokon is jön 1-2 csepp). Mit tudok csinálni hogy..
Volt már másnak is olyan, hogy reggel nagyon kellett pisilnie, de csak pár csepp jött ki, nem tudott rendesen pisilni?
Tudnátok mondani olyan gyógyszert amitől tudnék hízni? Béres csepp+C vitamin nem használt. Táplálékiegészítőket is szedek és rendesen kajálok. Valami gyógyszer mert sokat lehet..
Mit jelenthet? . Nemrég rendesen megvolt a menstruációm, de rá egy napra nagyon minimális barna kevéske (egy két csepp) folyadékot észleltem. Mi lehet ez?
Valakinek volt már olyan, hogy nem jött meg a mensije, csak barnázott, meg pár csepp vér volt mensi helyett, majd kövi hónapba megjött rendesen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu