Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kapcsolat elején hogy mondjam...

Kapcsolat elején hogy mondjam meg a páromnak, hogy hüvelygomba miatt nem szexelhetünk most egy pár napig? Cikinek érzem nagyon...

Figyelt kérdés

Sajnos nekem ebben a nyári hőségben, amikor napi 10x megizzadsz ott lent is, legalább egyszer minden évben előjön, hiába figyelek arra, amikre kell:( (fehérnemű csere, nem maradok vizes fürdőruhában stb) Az év többi részében sosincs ezzel probléma.

Nőgyógyászom szokott is rá felírni ami hat, csak a héten nem tudtam hozzá elmenni (vidéken vagyok szabin, párommal is másfél hete nem találkoztam, ez most jott elő pár napja).


Kapcsolat elején vagyunk, eléggé félek nehogy azt gondolja én vagyok igénytelen hogy pl ilyen gondom van éppen.

Pedig muszaj lesz szólnom, holnap találkozunk 😅😔



2023. aug. 25. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha emiatt igénytelennek gondol akkor örülhetsz is hogy hamar kiderült hogy egy éretlen kisfiú és megszabadulhatsz tőle.

Amúgy ha nem akarod a részleteket feszegetni akkor mondj annyit hogy eü okból most nem jó.

2023. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezt így elmodnod neki, ahogy leírtad. Ha nem érti meg, jobb is, ha most derül ki a kapcsolat elején.
2023. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Tizenévesen voltam ilyen szituban, akkor én is nagyon cikinek gondoltam, és kamuztam valamit. Most már (20 évvel később) őszinte lennék, vázolnám pár mondatban. Ha egy felnőtt, elvileg érett férfi emiatt azt gondolja, hogy igénytelen vagyok és/vagy nemi beteg, az mehet is a fenébe… Igénytelen pl. akkor lennél, ha tudomást sem vennél a tünetekről, és úgy szexelnél vele.
2023. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Életemben akkor volt először hüvelygombám, mikor kb 2 hete voltunk együtt az (azóta) férjemmel, szóval átérzem. Hebegtem-habogtam, aztán csak kinyögtem, hogy mi is van. Nem lehet ezt nagyon másképp elmondani, csak túl kell esni rajta.
2023. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤️❤️ Elmondom mindenkepp..
2023. aug. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!