Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 vagyok, es a menstruacium...

Vmsgy.Evi kérdése:

18 vagyok, es a menstruacium kb. 3 eve van meg. Es egyszeruen nem akar beallni rendesen. Van mikor 32 napos a ciklusom,van hogy 33, es van olyan is hogy 34. Folyton valtakozik. Az elozo honapban 32 napos volt,az elotte levo pedig 33. —->(?)

Figyelt kérdés

A mostani menstruaciomat agusztus 25.-re írta. De nem jott meg a mai napig. Most igy 34 napos a ciklusom. 2 napja kellett volna megjonnie. De soha nem all be. Ez 15 eves korom ota igy van. Volt hogy honapokig pontos volt,aztan volt olyan is h nem.

Nirmalis hogy neha par napot kesik? Ez nalam amugy nagyon ritkan fordul elo. Nemminden honapban van ilyen.

De azert aggaszt. A cukrommal is baj lehet mert tudom. Gyogyszert szedek ra mert kozel allok a cukorbetegseghez. Vagy is “szedtem” egy eve mar nem szedem,pedig kellene..:( a pajzsmirigyemmel soha nem volt problema meg amugy mondhatni azt is h eleg jo husban vagyok. :/ mondhatni hogy testesebb vagyok. Minden nap erzem h enyhen gorcsolok… de annyira felek. Kerlek nyugtassatok meg. Koszonom☺️



2023. aug. 27. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Én jóformán atomórának tartom a ciklusom, mégis 2 nap csúszás ide-oda előfordul lassan 30 éve.
2023. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmi problema, ez egy rendszeres menstruacio. Az, hogy 1-2 napot csuszik, belefer.

Illetve elofordulhat persze ennel tobb keses is, azert, mert nem vagyunk gepek.

Nekem volt mar egyszer-ketszer, hogy ki is maradt egy teljes honapot. Nagyon stresszes idoszak volt akkor, de amugy nincs problemam.


A cukrodra viszont figyelni kene, ezt ne logd el. Vizsgaltasd ki magad megint, aztan majd az orvos elmondja, hogy milyen kezelesi lehetosegek vannak.

De a sport+dieta kotelezo, ha ilyesmi problemad van.

2023. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Normális, pár nap eltérés belefér, hisz sok minden befolyásolja. Meg ez mindenkinek más, nem minden nőnek 28 napos a ciklusa, egyébként 32/35 napig normális. Nincsen kőbe vésve, hogy mindig ugyanabban az időpontban kell megjönnie. Szóval ne izgulj, de azért a cukrodra lehet jó lenne jobban odafigyelned.
2023. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom a tanacsokat es az ertelmes segito valaszaitokat!!!☺️
2023. aug. 27. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy biológiai rendszertől miért vársz gépészmérnöki pontosságot ?
2023. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már ezredszerre kérdezed...
2023. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fogamzásgátlóval, hüvelygyűrűvel jön meg napra pontosan a mensim, (tudom, tudom, megvonásos vérzésem) azelőtt, hogy elkezdtem volna ilyesmiket használni, nekem is mindig voltak 2-3-4 napos ingadozások a ciklusomban. Ez teljesen normális!
2023. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!