Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet akkor, ha egy hónapba...

Mi lehet akkor, ha egy hónapban kétszer is megjön?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 07:34
 1/6 anonim válasza:
74%
Szia, szerintem gyorsan menj orvoshoz...
2008. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia.

Akkor abban a hónapban ke´tszer volt peteére´sed.ha többször jelentkezik,fordulj orvoshoz.

2008. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

27 (vagy kevesebb) napos ciklus esetén pl simán. Ne a hónapot nézd, hanem a vérzések között eltelt időt.

www.ciklus.hu

2008. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még fiatal vagy és nem állt még be a ciklusod, de ez előbb vagy utóbb meg fog történni! Ha netán nem, akkor el kell menned nőgyógyászhoz és ír fel tablettát! Tapasztalatból írom, én is így voltam az elején!
2008. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Előfordulhat betegég nélkül is és hormonzavar nélkül is. :))

Például:

július 19-én volt peteérésem, és augusztus 2-án volt a mensesem első napja. Majd augusztus 15-én a peteérés és augusztus 29-én a menses első napja. Vagyis abban a hónapban 2x jött meg egy normális ciklussal.

Akkor jelent problémát, ha a két vérzés között nem telik el a szokásos 3-4 hét. Az ovuláció száma mindegy mert lehet többször is (saját példa), hogy egy hónapban 2 peteérés van de csak 1 menses. Mert a 2. menses már a következő hónapba csúszik át. Ezért tanácsoltam, hogy regisztrálj be a ciklus.hu-ra és nézd meg a naptárt. Gyönyörűen kiadja, hogy mikor mi van éppen. :):)

Ha akarod, szól előre mikor védekezz nagyon és mikor jön meg. :)

Természetesen előfordulhat az is, hogy a mensestől számítva hamarabb ban peteérésed mint kéne és e miatt hamarabb van mensesed. Szóval annak is igaza van aki azt mondja, hogy lehet, hogy nem állt be a ciklusod. Én feltételeztem egy felnőtt nőt, normál ciklussal. :)))

2008. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi lehet, ha természetes úton nem jön meg, csak ha mondjuk nem veszed be a fogamzásgátlód. Nekem egyszer azért jött meg 14. napra, mert elutaztunk és elfelejtettem a tablettát! Amikor elmondtam a dokinak majdnem hanyatt vágta magát! Amúgy nem történt semmi, csak figyelmeztetett hogy ilyet ne csináljak. Akkor jöttem rá hogy ez az egész milyen durva játék a szervezetemmel!!
2008. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!